Uwaga Utalentowani, Nastawieni na Sukces Świadomi i Twórczy Przedsiębiorcy o Otwartym Sercu i Umyśle

WITAM CIĘ SERDECZNIE NA SZKOLENIU Z OdblokujSwojeBogactwo.pl

Barbara Janina LukowiakWITAM CIĘ SERDECZNIE NA na drodze do Twojego Sukcesu z OdblokujSwojeBogactwo.pl 

Bardzo się cieszę, że zajrzałaś/eś na tę stronę.

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość: Przez jakiś czas na niektóre moje produkty udostępniam 24 GODZ. PROMOCJĘ.

Co to oznacza dla Ciebie?

Otóż po naciśnięciu pomarańczowego przycisku: "KUP TERAZ 24 GODZ PROMOCJA" możesz zdobyć swój ulubiony produkt za około - 50% jego normalnej ceny.

Uwaga! Ważne informacje dotyczące tej promocji:

  1. Zanim naciśniesz na guzik: KUP TERAZ 24 GODZ PROMOCJA, wybierz produkt, który naprawdę Cię interesuje. (Jeżeli naciśniesz więcej przycisków i skorzystasz tylko z jednej promocji, stracisz szansę na zakup innego programu w tak promocyjnej cenie).
  2. 24 godzinna promocja uruchomi się dopiero po naciśnięciu przez Ciebie guzika: KUP TERAZ 24 GODZ PROMOCJA przy danym produkcie.
  3. Po 24 godzinach promocja się zakończy i powróci regularna cena na dany produkt (mimo, że nadal naciśniesz na guzik wskazujący na promocję).
  4. Możesz powrócić na tę stronę później i skorzystać z 24 godzinnej promocji na INNY produkt.

Pozdrawiam Cię cieplutko i do "zobaczenia" po drugiej stronie 🙂

Zapraszam Cię do skorzystania z poradników:

Urzeczywistnij Swoje Marzenia

Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie nieskończonych możliwości

Mini Program Odchudzania wraz z Twoim Dziennikiem Odchudzania  (Oferta w Przygotowaniu)

Poznaj Samego Siebie i zacznij żyć pełnią życia

7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć

Zapraszam Cię do skorzystania z PROGRAMÓW:

Programy - rozwój osobisty SPEŁNIANIE MARZEŃ:

Urzeczywistnij Swoje Marzenia (USM)

- 40 Dni dostrojenia do Źródła i do dobrobytu Wszechświata.

Program: "Urzeczywistnij swoje Marzenia" został tak zaprojektowany, aby pomóc Ci też w tworzeniu dobrobytu w każdej dziedzinie Twojego życia. Nie tylko finansowego dobrobytu, Twojej kariery zawodowej, zwiększenia ilości klientów, ale także sukcesów w miłości, relacjach partnerskich, oraz nieograniczonego przypływu sprzyjających okoliczności i ogólnego otwarcia na wszelki dobrobyt.

Zapisy na tę edycję programu ZAKOŃCZONE

Dwupunkt Radość w Jedności Krok Po Kroku (DRJ)

Za pomocą tej metody, w sposób łatwy, prosty i szybki możesz pomóc sobie w uzdrowieniu/poprawieniu/udoskonaleniu wszystkich obszarów w Twoim życiu, poczynając od emocji, ciała fizycznego a kończąc na manifestowaniu Twoich marzeń i pragnień. Brzmi to trochę niewiarygodnie? Zapewniam Cię, że praca z Dwupunktem jest ograniczona tylko przez granice Twojej świadomości, kreatywności i wyobraźni. Naciśnij przycisk poniżej, by poznać szczegóły:

Zapisy na tę edycję programu ZAKOŃCZONE

Programy- rozwój osobisty - FINANSOWA WOLNOŚĆ:

Odblokuj Swoje Bogactwo (OSB)

Program OSB wypełniony jest serią ćwiczeń, za pomocą których systematycznie krok po kroku pozbędziesz się negatywnych przekonań i programów dotyczących pieniędzy, przekroczysz swój dotychczasowy poziom materialny i wejdziesz na wyższą finansową półkę.

Program jest tak skonstruowany, by nie przytłoczyć Cię materiałem do pracy, a równocześnie utrzymać Twoją stałą motywację do uzyskania finansowej wolności. Dlatego co kilka dni będziesz otrzymywać ode mnie maile z dostępem do kolejnego modułu programu.

Zapraszam Cię do skorzystania z WARSZTATÓW:

Warsztaty - rozwój osobisty:

Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia (WD 1-4)

Otrzymujesz całość 4 warsztatów: Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko (WD 1-4). Zawarte są w nim wszystkie nagrania ze szkoleń na żywo oraz  dodatkowe bonusy dodane do wszystkich szkoleń

Warsztaty - Finansowa Wolność:

"Wolność Finansowa cz.1"

Pakiet: "Wolność Finansowa cz.1"  składa się z 8 nagrań warsztatów, które były przeprowadzone na żywo w 2015 roku. Dzięki temu będziesz miał/a możliwość skonfrontowania swoich odczuć odnośnie przeprowadzonych ćwiczeń z odczuciami uczestników warsztatów.

Warsztaty zawierają minimum teorii i maksimum ćwiczeń, dzięki temu są naprawdę bardzo efektywne. Ćwiczenia możesz powtarzać nawet kilkakrotnie, aż uzyskasz pożądany efekt. Nagrania otrzymujesz w formie MP4 (plików video). Dostęp do wszystkich nagrań dostaniesz od razu po zakupieniu Pakietu.

"Wolność Finansowa cz.2" "Spełnianie Finansowych Marzeń" (WFcz.2)

Otrzymujesz całość 4 warsztatów: "Wolność Finansowa cz.2"  "Spełnianie Finansowych Marzeń" (WFcz.2) Zawarte są w nim wszystkie nagrania ze szkoleń na żywo oraz  dodatkowe bonusy dodane do wszystkich szkoleń. Warsztaty zawierają minimum teorii i maksimum ćwiczeń, dzięki temu są naprawdę bardzo efektywne. Ćwiczenia możesz powtarzać nawet kilkakrotnie, aż uzyskasz pożądany efekt.

Zapraszam Cię do skorzystania z PAKIETÓW:

Pakiety - rozwój osobisty

Twoja Wewnetrzna Transformacja (TWT)

Pakiet: "Twoja Wewnetrzna Transformacja" (TWT) składa się z 8 Produktów do pobrania na Twój komputer. Produkty są przygotowane w formie MP4 (plików video), MP3 (plików audio) oraz PDF

Pakiety- rozwój osobisty - Relaks i Wolność od Stresu:

Pakiet Procesów: "Wewnętrzne Połączenie" z cyklu "Głęboki Relaks i Ułatwione Zasypianie" (R1)

W pakiecie specjalnym: "Głęboki Relaks i Ułatwione Zasypianie cz.1 (R1)" otrzymujesz: Nagranie webinaru: "Sposoby na złagodzenie stresu, głęboki relaks oraz łatwe zasypianie" oraz 4 Procesy z serii: "Wewnętrzne Połączenie" pomagające złagodzić stres oraz ułatwiające zasypianie.

Zapraszam Cię do skorzystania z pojedynczych PRODUKTÓW:

POMOCNE NARZĘDZIA:

Karty Szczęścia

"Karty szczęścia" zostały stworzone specjalnie dla Ciebie.  Niosą ze sobą moc i pozytywne afirmacje, które przyczynią się do tworzenia Twojej nowej, lepszej rzeczywistości. Karty te mogą też stanowić doskonałe potwierdzenie cudownych zmian, które już zachodzą w Twoim życiu.