Witaj na drodze do Twojego Sukcesu z OdblokujSwojeBogactwo.pl

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Barbara-Janina-Lukowiak

Barbara Janina Łukowiak

Wszyscy potrzebujemy zwrócić się do kogoś innego po pomoc i wsparcie, kiedy tego najbardziej potrzebujemy.

Moim celem i pragnieniem jest udzielenie Ci pomocy w spełnianiu Twoich marzeń. Czyli inaczej mówiąc, pomoc w tworzeniu Twojej nowej, lepszej rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej oraz przybliżenie Cię to Twojej PRAWDZIWEJ ISTOTY.

Pomagam spełniać marzenia uzdolnionym, nastawionym na sukces, świadomym i twórczym przedsiębiorcom, którzy pragną realizować swoje cele, ale widzą, że coś ich blokuje w odnoszeniu trwałych i zadowalających  sukcesów.

Jeżeli również należysz do tych osób, udowodnię Ci, że zmiana jest możliwa i nauczę, jak w łatwy, skuteczny i szybki sposób możesz jej dokonać, by na co dzień czuć się spełnionym, bezpiecznym oraz otwartym na nowe, niesamowite możliwości, jakie przynosi życie.

Zademonstruję Ci też sposoby na skuteczne dostrojenie do częstotliwości bogactwa, dobrostanu, sukcesu i zdrowia, by Twoje marzenia, plany i cele z łatwością się realizowały.

Podczas sesji indywidualnych między innymi wykonujemy wspólnie ćwiczenia, dzięki którym, skutecznie i szybko możesz zmienić swoje negatywne programy, schematy, blokady oraz przekonania, które trzymają Cię w miejscu i nie pozwalają na prowadzenie harmonijnego i szczęśliwego życia.

Pomyśl, Kim możesz się stać w momencie, kiedy zmieni się Twoja perspektywa widzenia świata i siebie? Kim możesz się stać, kiedy Twoje horyzonty się poszerzą?  Co możesz wtedy osiągnąć i jak w pełni szczęśliwe życie prowadzić?

Pragnę pokazać Ci drogę, w jaki sposób możesz to uzyskać łatwo i bez zbędnych wyrzeczeń.

Kiedy pracujemy sami ze sobą osiągnięcie celu może być trudne, gdyż możemy nie dostrzegać czegoś, co jest niewidocznym, ale i kluczowym elementem, bez którego postęp nie może zaistnieć. Natomiast wykwalifikowana osoba jak coach, psycholog, trener z łatwością to dostrzeże.

Czasem wystarczy tylko jedno spotkanie, by poczuć się inaczej, by poczuć zmianę i  zmienić perspektywę widzenia problemów, a co za tym idzie otworzyć się na możliwości ich rozwiązania, których się wcześniej nie  dostrzegało.

To jedno spotkanie może także zapoczątkować głęboki proces Twojej Przemiany i zaprowadzić Cię do miejsca, o którym w głębi serca zawsze marzyłaś/marzyłeś.

To jest w porządku, aby dać sobie pozwolenie na zwrócenie się o pomoc, gdy jej potrzebujesz.

Zasługujesz na wsparcie i uzdrowienie, które pozwoli Ci poczuć się znowu kompletną, harmonijną całością. Jesteś tego warta! Jesteś tego warty!

Jeżeli tylko zechcesz, z wielką chęcią oraz z troską i uważnością będę Cię wspierać w drodze Twojego rozwoju dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jaka Inwestycja? +

Pierwsza sesja – 100 £
czas trwania 65 min (otrzymujesz gratisowe 15 minut). Pierwsza sesja jest dłuższa, gdyż wzajemnie się poznajemy.

Kolejne sesje - 100 £
czas trwania 50 min

Spotkania odbywają się na Skype. Jeżeli posiadasz telefon stacjonarny, możliwa jest także konsultacja przez telefon. Sesja przez telefon/Skype jest tak samo skuteczna, jak sesja twarzą w twarz, zaoszczędza natomiast czas lub niewygodę dojazdu.

Jak zacząć? +

Konsultacje – sesje indywidualne online (przez Internet) rozpoczniesz od 4 prostych kroków:

 1. Skontaktuj się ze mnią za po­mocą formularza kontaktowego (znajdziesz go poniżej) i opisz trudności, których doświadczasz.
 2. W ciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą poprzez e-mail dla uzgodnienia dogodnego terminu spotkania.
 3.  Wtedy dokonasz wpłaty za wybrany rodzaj konsultacji (Musisz dokonać płatności w przeciagu 24 godzin od ustalenia ze mną szczegółów spotkania – inaczej Twoja rezerwacja przepada)
 4. Następnie łączycz się ze mną w ustalonym terminie za pomocą Skype’a.
Sprawy techniczne - co jest potrzebne? +

Aby wziąć udział w konsultacji/sesji indywidualnej on-line potrzebujesz:

 1. Program Skype – darmowe oprogramowanie, które pozwala prowadzić rozmowy i wideokonferencje  przez Internet. Jeżeli jeszcze nie masz programu SKYPE  – możesz pobrać go tutaj:  http://www.skype.com/intl/pl/get-skype/

Musisz dodać mnie do swoich kontaktów w Skype. Możesz to zrobić naciskając na obrazek po prawej stronie.

2. Kamerę internetową (opcjonalnie – możemy prowadzić tylko rozmowę głosową – jest równie efektywna).

3. Mikrofon i głośniki lub słuchawki.

4. Szybkie połączenie z Internetem – DSL, kabel lub więcej. Łącze 56 kbps jest zbyt wolne.

5. Prędkość procesora większą niż ok 800 MHz.

Większość komputerów nie starszych niż pięć lat, powinno spełniać te wymagania.

 • Sesja przez telefon/Skype jest tak samo skuteczna, jak sesja twarzą w twarz, zaoszczędza natomiast czas lub niewygodę dojazdu, oraz umożliwia konsultacje osobom, które nie mają dostępu do trenera.
Co dostaniesz? +

Sesja z Barbarą Łukowiak nie wygląda tak samo, jak typowa sesja z psychologiem. Jest bardzo efektywna i skuteczna oraz zaoszczędzi Ci masę czasu i pieniędzy. To, co zwykle mogłabyś/mógłbyś osiągnąć po roku pracy z psychologiem/psychoterapeutą ogranicza się do jednej/kilku konsultacji.

Nie jest to tylko rozmowa i możliwość wypowiedzenia przez Ciebie problemu. Podczas sesji będziesz wykonywać bardzo potężne, a równocześnie proste ćwiczenia, które będą ściśle dobrane do Twojego problemu.

Dzięki nim poczujesz się naprawdę ugruntowana/y, silniejsza/y, a dokuczliwe myśli, które bombardują Cię nieustannie zostaną zamienione na wewnętrzny spokój, wyciszenie, a z drugiej strony gotowość do podejmowania wyzwań życiowych.

Jak bardzo jest skuteczne to, co oferuje podczas konsultacji Barbara Łukowiak możesz się przekonać wykonując poniższe ćwiczenie zatytułowane: „Jednominutowy eliminator stresu” Dokładnie tak. Zajmie Ci tylko jedną minutę uwolnienie się od stresu, który teraz przeżywasz. Wypróbuj sam/a TERAZ: http://wszystkodlaciebie.pl/jak-uzyskac-komfort-wewnetrzny-w-minute/

Ćwiczenie to, to tylko drobny przykład efektów, jakich możesz się spodziewać po skorzystaniu z konsultacji z Barbarą Łukowiak.

Sprawdź w czym mogę Ci pomóc: +

Sprawdź w czym mogę Ci pomóc:

Zapraszam Cię na sesję coachingową z Barbarą Łukowiak jeżeli:

 •  Chcesz skuteczne dostroić się do częstotliwości bogactwa, dobrostanu, sukcesu i zdrowia, by Twoje marzenia, plany i cele z łatwością się realizowały.
 • Chcesz dokonać wewnętrznej transformacji, by na co dzień czuć się spełnionym, bezpiecznym oraz otwartym na nowe, niesamowite możliwości, jakie przynosi życie.
 • Chcesz uwolnić się od codziennego stresu, zmniejszyć jego intensywność i odnaleźć na nowo sens życia
 • Chcesz zmienić swoje kluczowe przekonania i wierzenia na temat Twoich możliwości oraz cieszenia się harmonijnym, bogatym i szczęśliwym życiem
 • Chcesz otworzyć się na nowe możliwości i perspektywy w Twoim życiu
 • Chcesz mieć większą ilość zadowolonych klientów
 • Chcesz więcej zarabiać
 • Chcesz pozbyć się od blokad, które hamują Twój rozwój oraz rozwój Twojego biznesu
 • Chcesz uwolnić się od blokad w odnoszeniu trwałych i zadowalających  sukcesów.
 • Chcesz na nowo zacząć odczuwać sens i cel Twojego życia
 • Chcesz nauczyć się panować nad swoimi emocjami
 • Chcesz uwolnić się od odczuwania lęku i zdobyć umiejętność łatwego radzenia sobie z nim w codziennym życiu
 • Chcesz poprawić/wzmocnić/zharmonizować relacje z innymi ludźmi,
 • Chcesz uwolnić się od cierpienia przeżywanego z powodu odczuwania żalu po stracie (utrata pracy, rozstanie, śmierć bliskiej osoby)
 • Chcesz zbudować trwałe poczucie własnej wartości
 • Pragniesz poszerzyć świadomość samego/samej siebie i rozwijać swoją osobowość
 • Chcesz poznać i rozwijać swój ukryty potencjał

Formularz Kontaktowy

Podaj Twoje Imię (wymagane)

Podaj Twoje Nazwisko (wymagane)

Podaj Twój Adres email (wymagane)

Podaj Twój Numer telefonu

Podaj Twój Skype

Opisz proszę trudność, której ma dotyczyć sesja indywidualna

+ Określ czy interesuje Cię (Możesz zaznaczyć kilka opcji):

+ Określ który dzień/dni, które najbardziej Ci odpowiadają (możesz zaznaczyć kilka):

+ Określ godziny, które najbardziej Ci odpowiadają (możesz zaznaczyć kilka):

"12.00-13.00""13.00-15.00""15.00-17.00""17.00-19.00""19.00-20.00"

Zgadzam się z regulaminem e-pomocy