Witaj na drodze do Twojego Sukcesu z OdblokujSwojeBogactwo.pl

Barbara Łukowiak

Witam Cię serdecznie!

Barbara Janina LukowiakNazywam się Barbara Janina Łukowiak. Jestem Autorką Programów: USM (Urzeczywistnij Swoje MarzeniaTM - 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”), OSB (Odblokuj Swoje BogactwoTM), oraz DRJ (Dwupunkt Radość w Jedności Krok po KrokuTM), Coachem Zdrowego Stylu Życia, Psychologiem Zarządzania, Coachem Quantum Energy TransformationTM, Pisarką, autorką między innymi poradników: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia", "Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń" , "Nowa Formuła Sukcesu do Realizacji Marzeń", współautorką przewodnika: "Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie Nieskończonych Możliwości"oraz redaktorką strony:

https://barbaralukowiak.pl/

Moim celem i pragnieniem jest udzielenie Ci pomocy w spełnianiu Twoich marzeń. Czyli inaczej mówiąc, pomoc w tworzeniu Twojej nowej, lepszej rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej oraz przybliżenie Cię to Twojej PRAWDZIWEJ ISTOTY.

Pomagam spełniać marzenia uzdolnionym, nastawionym na sukces, świadomym i twórczym przedsiębiorcom, którzy pragną realizować swoje cele, ale widzą, że coś ich blokuje w odnoszeniu trwałych i zadowalających  sukcesów.

Jeżeli również należysz do tych osób, udowodnię Ci, że zmiana jest możliwa i nauczę, jak w łatwy, skuteczny i szybki sposób możesz jej dokonać, by na co dzień czuć się spełnionym, bezpiecznym oraz otwartym na nowe, niesamowite możliwości, jakie przynosi życie.

Zademonstruję Ci też sposoby na skuteczne dostrojenie do częstotliwości bogactwa, dobrostanu, sukcesu i zdrowia, by Twoje marzenia, plany i cele z łatwością się realizowały.

Moją misją jest pokazanie Ci, że możesz być sobą i jest to bezpieczne. Powiem więcej, możesz przerosnąć samego siebie i tym samym „dojrzeć” do nowego, lepszego życia, o którym śnisz, marzysz i którego tak bardzo pragniesz a nawet je od dawna programujesz.

To, jak obecnie wygląda Twoje życie, ma wiele wspólnego Twoimi podświadomymi oczekiwaniami w stosunku do życia.

Możesz mieć marzenia, nawet plany, ale to właśnie Twoje podstawowe oczekiwania, oparte na fundamentalnych przekonaniach wytyczają Ci taką, a nie inną ścieżkę Twojego życia.  Pokazują Ci taką , a nie inną perspektywę widzenia świata i siebie.

W głównej mierze zależy ona od tego, co powiedziano Ci na temat Twojej własnej wartości  i tego ile jesteś w stanie i co osiągnąć. Te oczekiwania/przekonania zostały ukształtowane w Tobie przez rodzinę, społeczeństwo, instytucje, ale także przez Twoje ego.

Twoje źródła oczekiwań bazują teraz na Twoich ograniczających przekonaniach i pesymizmie dotyczącym tego, co jest możliwe dla Ciebie. Te wierzenia stanowią bazę tego, jak patrzysz na życie,  a oznacza to także, że reakcja świata jest taka, jak Twoje oczekiwania w stosunku do siebie.

Pomyśl, kim możesz się stać w momencie, kiedy zmieni się Twoja perspektywa widzenia świata i siebie. Kim możesz się stać, kiedy Twoje horyzonty się poszerzą? Co możesz wtedy osiągnąć i jak w pełni szczęśliwe życie prowadzić?

Pragnę pokazać Ci drogę, w jaki sposób możesz to uzyskać łatwo i bez zbędnych wyrzeczeń. Chcę Ci dać do ręki wędkę, dzięki której złapiesz tyle ryb, ile tylko pragniesz, czyli osiągniesz niezależność na wszystkich płaszczyznach, które są dla Ciebie ważne.

Kiedy pracujemy sami ze sobą osiągnięcie celu może być trudne, gdyż możemy nie dostrzegać czegoś, co jest niewidocznym, ale i kluczowym elementem, bez którego postęp nie może zaistnieć. Natomiast wykwalifikowana osoba jak coach, psycholog, trener z łatwością to dostrzeże.

Warto też korzystać z programów i kursów, zawierających nie tylko informacje, ale także praktyczne ćwiczenia, dzięki którym zmiana stanie się łatwiejsza do osiągnięcia i przeprowadzenia.

To, co lubię w pracy z moimi studentami, to to, że wiem w jakim miejscu się oni znajdują i co czują, bo ja również byłam kiedyś na tej samej pozycji. Przeżyłam to, ale też poznałam metody by przenieść się w zupełnie inne, znacznie dogodniejsze miejsce.

By to zrobić, musiałam ewoluować, wzrosnąć, poszerzyć moją strefę komfortu, musiałam wykreować nową mnie. Osobę, którą czułam i szóstym zmysłem wiedziałam, że mogę być.

Niestety na początku nie wiedziałam, jak mogę to zrobić. Dlatego zaczęłam szukać rozwiązań. Czytałam, kupowałam kursy, uczestniczyłam w warsztatach samorozwoju. Poznałam masę metod. Niektóre z nich sprawdzały się dla mnie, inne były bezużyteczne, jeszcze inne zajmowały masę czasu zanim osiągnęłam za ich pomocą rezultaty. Niemniej ciągle szukałam nowych metod. Interesowały mnie głównie te, za pomocą których w łatwy, prosty i skuteczny sposób można osiągnąć rezultat w uzyskaniu tego, co się pragnie posiadać oraz sposoby na zmianę wewnętrznego oprogramowania.

Ale wciąż czułam niedosyt. Czegoś mi brakowało. W końcu zebrałam w jedno najskuteczniejsze metody, które oddzielnie stosowane były tylko jednym z puzzli układanki. Połączyłam to wszystko razem i zaczęłam stosować na sobie. Stworzyłam kilka oddzielnych programów dla siebie samej.

Byłam bardzo usatysfakcjonowana ich skutecznością.  Z każdym dniem przekonywałam się, że działają!

Dziś jestem zupełnie inną osobą. Przestałam być ofiarą, ruszyłam do przodu i poszerzyłam granice moich możliwości. Wiem jak to jest, jak starasz się z całych sił i nic nie wydaje się działać. Przeżyłam to także. Po prostu odkryłam, zdałam sobie sprawę z tego, co działa!

Odkryłam jak wspaniale jesteśmy skonstruowani, jako istoty ludzkie. Wystarczy wiedzieć tylko, w jaki sposób uruchomić naszą transformację, wykreować nasz przeskok do nowego ja, wtedy wszystko jest możliwe.

Dlatego dziś proponuję Ci skorzystanie z wiedzy, którą się dzielę na tym blogu. Proszę nie czytaj tylko, nie słuchaj tylko ćwiczeń, ale zastosuj praktycznie to, o czym mówię.

 Skorzystaj też proszę z  innych Darmowych Materiałów tutaj:

http://sukces.odblokujswojebogactwo.pl/za-darmo/

A kiedy będziesz gotowa/gotowy na zainwestowanie w siebie i w swój rozwój, sprawdź jak potężne programy przygotowałam, by pomóc Ci na Twojej drodze udoskonalania siebie i swojego życia tutaj:

http://sukces.odblokujswojebogactwo.pl/warsztaty/

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów z mojej drogi rozwoju i zobaczyć szerszy fragment mojego obrazu oto droga, która zaprowadziła mnie do tego miejsca, w którym się obecnie znajduję.

Przez lata mojego życia poszukiwałam jego sensu i miejsca, w którym mogłabym się naprawdę zadomowić i rozwijać to, czym zostałam obdarowana po przyjściu na ten świat.

Przyznam się, że długo nie byłam pewna co mnie tak naprawdę pociąga, by zająć się tym całym sercem. Na początku mojej drogi zawodowej zdecydowałam, że bycie nauczycielką w przedszkolu to jest to! Przez kilka lat wykonywałam ten zawód, ale mimo, że  lubiłam  nauczać dzieci i  przebywać w ich towarzystwie wiedziałam, że czegoś mi brakuje, że to nie jest do końca to, czego bym pragnęła.

W latach 90 założyłam pierwszą działalność gospodarczą - handel obwoźny. To była naprawdę ciężka praca, ale bardzo opłacalna. Dzięki niej zarobiłam trochę kasy i dzięki temu mogłam zainwestować pieniądze w  studia i  kursy rozwoju osobistego.  Zdobyłam odpowiednie wykształcenie i ogrom wiedzy.

Postanowiłam podzielić się tą wiedzą z innymi osobami, dlatego założyłam  w Polsce "Ośrodek Rozwoju Kreatywności - Vena"  Bardzo lubiłam tę pracę, spotkania z ludźmi, prowadzenie moich kursów i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Jednak po roku musiałam zamknąć działalność, bo nie przynosiła wystarczających dochodów. Miałam za małą wiedzę biznesowa i nie poradziłam sobie z marketingiem. Po prostu zbankrutowałam i do tego  zaciągnęłam długi.

O tego czasu wiele się nauczyłam, także o prowadzeniu działalności gospodarczej 🙂

Wyjechałam do Anglii, udało mi się znaleźć pracę tutaj i pospłacać wszystkie należności 🙂 Teraz mam czas i wystarczające środki, by rozwijać i realizować moje pasje życiowe.  Dlatego zrobiłam dokładny plan tego czym i w jakim czasie chcę się zająć i co dzięki temu chcę osiągnąć. Efektem tego jest powstanie strony, na której się znajdujesz oraz  szkolenia i warsztaty zarówno darmowe jak i płatne (wciąż powstają nowe). Ciągle poszerzam moją wiedzę a co za tym idzie mam do zaoferowania i przekazania ogrom mojego doświadczenia w dziedzinach związanych z samorozwojem.

Teraz wiesz już co doprowadziło mnie do punktu, w którym jestem obecnie.

Moje trzy najważniejsze pasje życiowe:

PIERWSZA PASJA TO

Dzielenie się moją wiedzą i doświadczeniem z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym i duchowym oraz ze świadomymi przedsiębiorcami pragnącymi spełniać swoje marzenia. Pasję tę realizuję poprzez tworzenie  warsztatów, programów szkoleniowych oraz  poradników samorozwoju.

Moim pierwszym "dzieckiem", z którego jestem bardzo dumna, jest program USM ("Urzeczywistnij Swoje Marzenia - 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata").

Urzeczywistnij swoje marzeniaW tym programie, dzielę się z moimi studentami naprawdę prostymi, ale bardzo rzadko w pełni wykorzystywanymi technikami, które mogą znacznie wpłynąć na zwiększenie się ich dochodu, na rozwój biznesu czy kariery zawodowej a także mogą faktycznie zmienić wszystkie aspekty ich życia na lepsze.

Program: „Urzeczywistnij swoje Marzenia” został tak zaprojektowany, aby pomóc im też w tworzeniu dobrobytu w każdej dziedzinie  życia. Nie tylko finansowego dobrobytu, czy kariery zawodowej albo zwiększenia ilości klientów, ale także sukcesów w miłości, relacjach partnerskich, oraz nieograniczonego przypływu sprzyjających okoliczności i ogólnego otwarcia na wszelki dobrobyt.

Stworzyłam także cykl warsztatów: "Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i zacznij żyć pełnią życia"

wewnetrzne-dziecko-szkolenie3 Możliwe, że często zadajesz sobie pytania w stylu: Dlaczego przez całe moje życie przyciągam ten sam rodzaj moich partnerów? Dlaczego w pewnych sytuacjach reaguję wciąż w ten sam, nieracjonalny sposób, jakby moje poprzednie doświadczenia nic mnie nie nauczyły? Dlaczego znowu zachowałam się/zachowałem się jak ofiara? Jak mogę sobie pomóc? Lista tych i podobnych pytań może być naprawdę długa. Bardzo się cieszę, że zadajesz takie pytania. Oznacza to bowiem, że robisz pierwszy krok w procesie uwolnienia swojego Wewnętrznego Dziecka (WD). Niezwykle ważnym jest uświadomienie sobie tego, że jesteśmy w porządku, tacy, jacy jesteśmy.

Dzięki warsztatom "Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i zacznij żyć pełnią życia" zaczniesz znowu odczuwać, że jesteś ok, taki/taka, jaki/jaka jesteś. 

Poznasz swoje Wewnętrzne Dziecko, utulisz je, ukochasz, a dzięki temu wzmocnisz też siebie na wszystkich poziomach.

Moim kolejnym "dzieckiem", z którego również jestem bardzo dumna, jest program OSB (Odblokuj Swoje Bogactwo)

OSB całość

Program OSB wypełniony jest serią ćwiczeń i informacji, za pomocą których systematycznie krok po kroku pozbędziesz się negatywnych przekonań i programów dotyczących pieniędzy, przekroczysz swój dotychczasowy poziom materialny i wejdziesz na wyższą finansową półkę.

Program jest tak skonstruowany, by nie przytłoczyć Cię materiałem do pracy, a równocześnie utrzymać Twoją stałą motywację do uzyskania finansowej wolności.

Dostęp do wszystkich, zupełne darmowych internetowych kursów, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie znajdziesz tutaj:

http://sukces.odblokujswojebogactwo.pl/za-darmo/

Natomiast, jeżeli pragniesz zainwestować w swój rozwój możesz skorzystać z produktów na stronie:

http://sukces.odblokujswojebogactwo.pl/warsztaty/

Zapraszam Cię też do zapoznania się z moim Poradnikiem: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia"

Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życiaPostanowiłam też dzielić się moją pasją zmiany siebie ku lepszemu i spełnionemu życiu na  blogach:

http://odblokujswojebogactwo.pl/ http://wszystkodlaciebie.pl http://dzieckowewnetrzne.pl/ 

Drugą "działką", która mnie pasjonuje i intryguje od lat jest odchudzanie.

Odchudzaniem interesuję się od dawna, ale wciąż zastanawia mnie to, dlaczego pewne osoby chudną po zastosowaniu określonych diet, inne stosując tą samą dietę ponoszą porażkę. Sama przechodziłam przez proces odchudzania kilka razy. Tyłam i chudłam. Stosowałam różne metody odchudzania poczynając od wypróbowywania  diet, poprzez intensywny ruch, a kończąc na specjalnie dobranych kreatywnych wizualizacjach i technice EFT. Mam kilkunastoletnie letnie doświadczenia związane z odchudzaniem, dlatego z całą odpowiedzialnością mogę dzielić się nim z osobami, które pragną schudnąć.

W 2005 roku została wydana moja książka:

Kreatywne odchudzania"Kreatywne odchudzanie, czyli jak uzyskać upragnioną sylwetkę" Poradnik ten nadal cieszy się dużą popularnością wśród  osób zainteresowanych tematem odchudzania.

Obecnie jestem na etapie przygotowywania kompleksowego programu odchudzania , który będzie można zamówić przez internet i dzięki któremu osoby chcące schudnąć zostaną poprowadzone krok po kroczku do uzyskania idealnej dla nich sylwetki.  Mam nadzieję, że kurs ujrzy światło dzienne już wkrótce.

W tym kursie chcę udostępnić wiedzę na temat odchudzania, którą zdobywałam przez ostatnie kilkanaście lat. Zawarte w nim będą wszystkie moje doświadczenia związane z utratą wagi oraz podam w nim techniki (nazwałabym niektóre z nich sekretne) dzięki którym szybciej i skuteczniej można pozbyć się nadwagi.

Kolejnym poradnikiem dotyczącym odchudzania, który został wydany w marcu 2012 roku jest  "7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść by schudnąć".

Moja trzecia pasja to pisanie książek beletrystycznych. Czegoś przy czym można odetchnąć, przy czym można się trochę pośmiać i z czego można zaczerpnąć trochę wiedzy.

Efektem tej pasji jest powieść psychologiczna:

"Być kobietą, czyli skuteczny sposób na mężczyznę" wydana przez internetowe Wydawnictwo Bez Kartek –  w marcu 2010

Byc kobieta czyli skuteczny sposob na mezczyzne

Moja mała misja: Chcę wspierać tych, którzy tego potrzebują. Chcę dodawać im otuchy i wiary we własne siły. W dzisiejszych czasach wsparcie jest bardzo ważne. Wiele osób czuje się zagubionych i zdezorientowanych w gąszczu jakie niesie życie. Małe światełko na drodze może czasami dużo pomóc.

Moje umiejętności.

Jestem Coachem Zdrowego Stylu Życia, Psychologiem Zarządzania, Coachem Quantum Energy TransformationTM, Pisarką.

Ukończyłam też wiele treningów samorozwoju, zarówno polskich, jak i zagranicznych. W ostatnim czasie, kiedy zaczęłam się posługiwać językiem angielskim uzyskałam dostęp do kursów i do wiedzy, która jest jeszcze nieznana w Polsce. Nadal poszerzam swoją wiedzę, swoje umiejętności oraz poznaję nowe metody, dzięki którym możliwe się staje jeszcze lepsze poznanie siebie i prowadzenie wymarzonego życia.

Od dawna interesuje mnie to, czym kieruje się człowiek podejmując decyzje życiowe, dlaczego postępuje w taki a nie inny sposób, dlaczego pewne rzeczy przychodzą mu łatwo w życiu, innych, choćby nie wiem jak się starał nie może zrealizować. Poznałam i wykorzystuję w swoich książkach, kursach i artykułach wiele technik pracy nad sobą, dzięki którym możliwe jest głębsze poznanie siebie i wprowadzenie harmonii do swojego wnętrza, a co za tym idzie również do świata zewnętrznego.

Prywatnie:

Mam wiele zainteresowań i przyznam się że po prostu nie starcza mi czasu na zajmowanie się wszystkim, czym chciałabym się zajmować. Hobbystycznie interesuję się astrologią i  numerologią, rysuję portrety ze zdjęć (ostatnio odkryta umiejętność), uwielbiam też grafikę komputerową i robienie serwetek na szydełku.

Rodzina:

Mam dwoje wspaniałych, dorosłych już dzieci: Anię i Piotra. Od stycznia 2016 roku mam szczęście cieszyć się moją pierwszą wnuczką - Alicją 🙂 Jestem w udanym związku partnerskim.

Serdecznie zapraszam do lektury moich książek i do korzystania z kursów, które oferuję.

Pozdrawiam cieplutko

Barbara Janina Łukowiak

Ps.

Myślę, że każdy człowiek jest tak naprawdę doskonały. Tylko prawdopodobnie o tym zapomniał. Ja po prostu pomagam mu odkryć siebie wykorzystując cały warsztat wiedzy jaką poznałam.